O NÁS

MORAVSKÁ VZDUCHOTECHNIKA S.R.O

Moravská vzduchotechnika, s.r.o. je tradiční společností, která působí na českém trhu od roku 1993. Specializujeme se na přímé dodávky vzduchotechnických rozvodů a příslušenství v odpovídající kvalitě dle příslušných norem nebo dle specifických požadavků konkrétního zákazníka. Výrobní kapacita nám umožňuje realizovat zakázky různých velikostí. Realizačním firmám nabízíme zpracování cenových kalkulací na dodávky VZT pro výběrová řízení. Přímým investorům poskytujeme bezplatnou poradenskou a konzultační činnost.

Doprava

Naše výrobky vám dopravíme přímo na stavbu, a to velkokapacitní dopravou. V případě menší objednávky využíváme zásilkovou službu.

Cenová nabídka
Vypracujeme pro vás cenovou nabídku s přesnou metráží dle předané projektové dokumentace.
Příprava výroby
Zpracováváme podklady pro výrobu z realizačních projektů a následně zajišťujeme koordinaci mezi výrobou a montážní skupinou.
Expresní výroba
Zajistíme expresní výrob, stačí dodat přesnou rozměrovou specifikaci ze stavby.

Spolupráce s Moravskou vzduchotechnikou, s.r.o. nabízí řadu výhod. Vyškolený personál a moderní výrobní technologie zajišťují vysokou kvalitu našich produktů.

ZAMĚSTNANCŮ

ZKUŠENOSTÍ

oBRAT SPOLEČNOSTI

co děláme

NAŠE VÝROBKY

V portfoliu našich výrobků a služeb najdete rozvody VZT a příslušenství v oboru vzduchotechnika včetně vzduchotechnických komponentů.

HRANATÉ POTRUBÍ

KRUHOVÉ POTRUBÍ

KOMPONENTY

ROZŠÍŘENÝ PROGRAM

Máte zájem o spolupráci?

Vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme.